Perde Stok Programı

Perde Stok Programı

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 740
  • DOSYA BOYUTU 5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Şahanlar Mühendislik

Perde Stok Programı, perde stoklarınızı düzenli bir şekilde saklamanıza yardımcı olan bir stok takip programıdır

Perde Stok Programı eğer perde ticaretiyle uğraşan bir işletme sahibiyseniz oldukça işinize yarayacak bir stok takip programı.

Herhangi bir işletmede en sık sorun yaşanan konulardan biri stok takibidir. Eğer farklı ürünleri müşterilerinizin beğenisine sunuyorsanız hangi üründen ne kadarının elinizde olduğu, hangi ürünlere sahip olduğunuz, bu ürünleri ihtiyaç halinde nereden temin edebileceğiniz gibi bilgiler hayati önem taşıyabiliyor. Düzenli bir stok takibi yapılmadığında da işler çığrından çıkabiliyor ve bu durum müşterilerinize yansıyabiliyor. İşte bu tip durumlarda işletmenizin saygınlığını kaybetmesini önlemek için Perde Stok Programı gibi bir stok takip çözümünden faydalanabilirsiniz.

Perde Stok Programı temel olarak işletmenizin stoklarında bulunan perde modellerini sisteminizde kayıt altına almanıza imkan veriyor. Her model için yeni bir stok kaydı açılabiliyor ve bu kayıtlar içerisinde üründen elinizde kaç adet olduğu, ürünün maliyeti, nereden temin edilebileceği gibi bilgileri görüntüleyebiliyor ve düzenleyebiliyorsunuz. Her modele ürün resmini ekleyebiliyorsunuz ve bu sayede modelleri kolayca seçebiliyorsunuz.

Yedekleme desteğine sahip olan Perde Stok Programı'nı farklı kullanıcılar kullanabiliyor ve bu sayede farklı fiyatlandırmalar görüntülenebiliyor.

Yazılıma giriş yapmak için bu kullanıcı adlarını ve şifreleri kullanabilirsiniz:

Patron Girişi:

Kullanıcı Adı: admin

Şifre:  +

Personel Girişi:

Kullanıcı Adı: sahanlar

Şifre: +