Perfect Shift Racing Game

Perfect Shift Racing Game

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 86
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zee Vision Games

Perfect Shift Racing Game ile Android cihazınızda birbirinden farklı klasik ve spor araçları deneyimleyebilirsiniz.

Mobil platform oyuncularına keyifli bir yarış dünyası sunan Perfect Shift Racing Game’de aracımızı kişiselleştirebiliyor ve yarışlarda drift yapabiliyoruz.

Zee Vision Games imzası taşıyan Perfect Shift Racing Game ile birbirinden farklı araçları deneyimleyebilecek ve araçların en ince noktasına kadar değişiklikler yapabileceğiz. Ücretsiz olarak yayınlanan bu mobil oyunda çevrimdışı olarak yarışacak ve sürükleyici bir yarış dünyasına imzamızı atacağız.

Oyun içerisinde yer alan motor sesleri oldukça gerçekçi özelliklere sahip olmakla birlikte, gerçek araç çarpma efektleri de bulunuyor. Hassas direksiyon özelliği ile oyuncular araçları kolay bir şekilde kontrol edebilecekler. HD grafik seçeneklerine sahip olan yapım da 2B grafiklerin yanı sıra şaşırtıcı özelliklere sahip görseller karşımıza çıkıyor.

Yüksek kaliteli dokular ile oyunculara gerçekçi bir yapı sunan Perfect Shift Racing Game çeşitli modlar ile de oyuncuların beğenisini topluyor. Oyuncular modlarda farklı yarışlara katılabilecek ve farklı ödüller kazanabilecekler. Geniş garajı ile klasik ve spor araçlara sahip olan oyun sadece Android platformunda yayınlandı.