Personal Finance Manager

Personal Finance Manager

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 586
  • DOSYA BOYUTU 17.56 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Canopus-Ware

Personal Finance Manager, sahip olduğunuz geliri hızlı ve kolay bir şekilde yönetmenize olanak sağlar.

Personal Finance Manager, tüm yaptığınız işlem ve bütçe hareketlerini kaydederek kişisel gelirinizi en iyi şekilde yönetmenize olanak sağlayan kişisel finans programıdır.

Tüm gelir ve giderlerinizi kaydetmenize olanak sağlayan PFM (Personal Finance Manager), aynı anda sahip olduğu hesap yönetimi sayesinde farklı kullanıcılar için de destek sunmaktadır.

Otomatik olarak belirttiğiniz tarihlerde yatırılması gereken ödemelerinizi program üzerine işleyebileceğiniz gibi bir veya daha fazla işlem değerini kaydedebilmek için özel bütçeler de oluşturabilirsiniz. Bunların dışında Personal Finance Manager, hesaplar arasında seçilen işlemleri kopyalamak ve taşımak gibi seçenekleri de kullanıcılara sunmaktadır.

Gelir gider dengenizi raporlayabileceğiniz ve pasta grafikler üzerinde görüntüleyebileceğiniz yazılım aracılığıyla isterseniz tüm bunları kolayca bilinen formatlarda dışarı aktarma şansına da sahipsiniz.

Birçok gelişmiş özelliğe daha sahip olan Personal Finance Manager, kişisel finans yönetiminizi düzenlemek için kullanabileceğiniz başarılı bir yazılımdır.