Pet Groomer

Pet Groomer

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 986
  • DOSYA BOYUTU 14.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Binary House Software

Pet Groomer, veterinerler için kolay kullanımlı bir iş yeri yönetim programıdır.

Pet Groomer, bireysel veya şirket program yönetimine yönelik modern ve son derece kolay kullanımlı bir yazılım aracıdır. Program veterinerler, evcil hayvan besleme dükkanları, evcil hayvan bakım salonları için bir çalışma takvimi düzenleme ve bunun dışında bir dizi farklı özellik sunmakta. Yapılan ve yapılacak işler için kapsamlı bir veri tabanı oluşturmanıza izin veren program ile işlerinizi çok daha zevkli ve kolay bir şekilde yürütebileceksiniz.

Program üzerinde farklı kullanıcı hesapları açabilir, bu hesaplar arasında kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz. Profiller için yapılacak işleri girebilir, listeleyebilir, evcil hayvan kayıtları girebilir ve farklı profillere atayabilirsiniz. Bunun dışında bakıma gelen hayvanların sahipleriyle ilgili isim, iletişim adresi, tıbbi kayıtlar, hayvan hakkında bilgiler vb. notları tutabilirsiniz.

Pet Groomer ile bir çok bilgiyi güvenli bir şekilde kaydederek arşivleyebilirsiniz. Böylelikle daha sonraki dönemlerde rutin kontroller esnasında tekrar eski dosyalara kolaylıkla göz atabilirsiniz. Elinizdeki kayıtları bir çok farklı formatta dışarı aktarabilir ve yazıcıdan çıktılarını alarak ayrıca bir dosya arşivi oluşturabilirsiniz.