Doit.im

Doit.im

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,352
  • DOSYA BOYUTU 5.78 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Doit.im

Doit.im programını kullanarak bilgisayarınızdaki görevleri çok kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Doit.im programı, Windows'un oldukça yetersiz kaldığı iş ve görev yönetimi alanında faaliyet gösteren ücretsiz ancak profesyonel ücretli sürüme de sahip programlardan bir tanesi. Microsoft Office ve diğer ofis programlarının dahi eksik kaldığı büyük bir konuda kullanıcılara yardımcı olan program, böylece her zaman ve her yerden tüm yapılacak görevlerinizi yönetebilmenize imkan tanıyor.

Program sadece Windows işletim sisteminde değil, aynı zamanda Mac, iOS, Android ve Web platformlarında da varolduğu için tüm görevlerinizi dilediğiniz an dilediğiniz yerden yönetebilirsiniz. Görevler bir bulut sisteminde depolanıyor ve bu sayede cihazdan bağımsız bir şekilde hepsine erişmek mümkün hale geliyor.

Hazırlanan görevleri çeşitli deadlinelara göre listeleyebiliyor, görevlerin altına alt görevler atayabiliyor, kendi profil fotoğraflarınızı belirleyebiliyor, ayrıca görevleri diğer iş arkadaşlarınıza göndererek onların sahipliğine geçirebiliyorsunuz.

GTD adı verilen bir görev yönetimi sisteminden faydalanan program, böylece verimliliğin daha da yükselmesini sağlıyor. Eğer Windows bilgisayarınızda veya diğer cihazlarınızda işe yarar bir görev yöneticisi bulamadıysanız Doit.im'e kesinlikle göz atmalı ve uygulamanın temel özelliklerini denemelisiniz.