Microsoft OneNote

Microsoft OneNote

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,049
  • DOSYA BOYUTU 35.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft

Microsoft OneNote uygulamasını kullanarak Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda notlarınızı kolayca tutabilir ve yönetebilirsiniz.

OneNote uygulaması, Windows 8 ve 8.1 kullanıcılarının cihazlarında tüm not tutma işlemlerini gerçekleştirebilecekleri ücretsiz uygulamalardan bir tanesi ve Microsoft tarafından hazırlandığı için uygulamanın mobilde bulunan sürümleriyle de uyumlu bir şekilde çalışıyor ve senkronizasyon gerçekleştiriyor.

Uygulamanın temiz hazırlanmış arayüzünün tüm not tutma, not okuma ve arama işlemleri için verimli bir şekilde kullanılması mümkün. Yazılı olarak ekleyebileceğiniz notların yanında, resimler ve videolar ekleyerek notları daha renkli bir hale getirmek mümkün. Ayrıca gelişmiş düzenleme seçeneklerinden faydalanarak istediğiniz gibi görünmelerini de sağlayabiliyorsunuz.

Eğer notlarınızın arasında kaybolmak istemiyorsanız, arama fonksiyonlarını kullanarak yazılı notlar içerisinde aramalar yapabiliyor ve böylelikle binlerce not arasından ihtiyaç duyduklarınızı çıkarabiliyorsunuz. OneNote'un Microsoft tarafından hazırlanmış olması sebebiyle Windows için yüksek bir uyumluluk sağlayabildiğini de unutmamak gerek.

Elbette pek çok diğer not uygulamasında olduğu gibi yapılacaklar listesi oluşturabilmek, fotoğraf makinesiyle belge tarama işlemi gerçekleştirmek, dostlarınızla notlarınızı paylaşmak gibi gelişmiş özellikler de uygulama içerisine dahil edilmiş durumda. Windows işletim sistemli telefonlarınız ve not uygulamanız arasında sorunsuzca bir senkronizasyon gerçekleşmesini istiyorsanız Windows için OneNote uygulamasına göz atmadan geçmeyin.