PhotoDVD

PhotoDVD

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 31,585
  • DOSYA BOYUTU 14.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici VSO-Software

PhotoDVD Slayt Gösterisi Yazılımı, PC/TV/Web için slayt gösterisi oluşturmakta kullanabileceğiniz bir programdır.

PhotoDVD Slayt Gösterisi YazılımıPC/TV/Web için slayt gösterisi oluşturmakta kullanabileceğiniz bir programdır. Bu programla aynı zamanda fotoğraf, oynatma listesi ve DVD menüleri düzenleyebilirsiniz. PhotoDVD, bilgisayar bilgisi gerektirmez.

Slayt gösterisi oluşturun:

Fotoğraflarla slayt gösterisi oluşturmak, adım adım ilerleyeceğiniz arayüz ile çok kolaydır. Slaytlara müzik ve yorum eklemek mümkündür. Canlı ön izleme ile hazırlama anında slayt gösterinizi izleyebilirsiniz. Slaytlar geçtiği sırada tüm slayt gösterisinin ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Fotoğraftan videoya, fotoğrafları canlandırın:

Fotoğraflarınızı geçişler ve animasyonlarla canlandırın. Geçişleri kendiniz ayarlayabilirsiniz ya da hepsini ayarlaması için PhotoDVD’ye bırakabilirsiniz. Fotoğraflarınızı düzenlemenizi de sağlayan PhotoDVD ile fotoğrafları döndürebilir ya da siyah, beyaz ve sepyaya çevirebilirsiniz. Bunun yanı sıra farklı arka plan müzikleri için ses oynatma listesi ekleyebilirsiniz. 

Fotoğrafları DVD’ye yazın ya da YouTube slaytları yayınlayın:

DVD slayt gösterisi için profesyonel görünümlü bir menü ekleyebilirsiniz. Bu DVD’ler herhangi bir DVD oynatıcıda oynatılabilir. YouTube ve MySpace videoları SD ve FullHD (1920x1080) yapılabilir.