PhotoSun Viewer

PhotoSun Viewer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,659
  • DOSYA BOYUTU 2.13 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Micranes System

PhotoSun Viewer, bilgisayarınız üzerindeki klasörler altında bulunan resimleri görüntüleyebileceğiniz ücretsiz bir resim göstericidir.

PhotoSun Viewer, geniş fotoğraf arşivleri içerisinde yer alan tüm resimleri en yüksek çözünürlüklerine kadar tüm detaylarıyla görüntüleyebileceğiniz ücretsiz bir resim göstericidir.

JPG, JPEG, JPE, JFIF, BMP, PNG, GIF, ICO, TIF, TIFF ve PSD uzantılı tüm resim dosyalarını görüntüleyebileceğiniz program, aynı zamanda resimlerinizi yazdırmanıza da olanak sağlamaktadır.

Gelişmiş yakınlaştırma seçenekleri sayesinde, fotoğraflarınızın en ince ayrıntılarına kadar yakınlaşabilir ve istediğiniz tüm ayrıntıları sonuna kadar görebilirsiniz.

Programın arayüzü üzerinde yer alan ana menü yardımıyla fotoğraflarınızı döndürebilir, kopyalayabilir, silebilir veya yazdırabilirsiniz. Bahsetmiş olduğum tüm bu ayarlara yine PhotoSun Viewer'ın arayüzü üzerinde yer alan fotoğraf görüntüleme alanına sağ klik tıklayarak da ulaşabilirsiniz.

Tüm bunların dışında görüntülemekte olduğunuz resimleri, program yardımıyla doğrudan masaüstünüze duvar kağıdı olarak farklı şekillerde atayabilirsiniz.

Görüntülemekte olduğunuz her resim için detaylı metadata bilgilerine ulaşabileceğiniz ve resim dosyalarınızla ilgili; oluşturulma tarihi, konum, fotoğrafı çeken ve benzeri bilgilere ulaşabileceğiniz program, oldukça kullanışlı ve güvenilirdir.

Aynı klasör içerisinde yer alan resimleri tam ekran modunda slayt şovları şeklinde görüntülemenize de olanak sağlayan bu modern görünümlü ve kullanışlı programı çok seveceğinize eminim.

Sonuç olarak fotoğrafçılıkla uğraşan veya bilgisayarları üzerinde geniş fotoğraf arşivlerine sahip olan kullanıcıların tüm fotoğraflarını en ince ayrıntılarına kadar görebileceği PhotoSun Viewer, alternatif resim gösterici program olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.