PhotoZoom Professional

PhotoZoom Professional

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 61,548
  • DOSYA BOYUTU 29.9 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Benvista

PhotoZoom Professional ile fotoğraflarınızı minimum kalite kaybıyla yeniden boyutlandırabilirsiniz

PhotoZoom Professional kullanıcılara fotoğraf büyütme ve fotoğraf küçültme gibi resim boyutlandırma işlemlerini olabilecek en yüksek kalite ile gerçekleştirme imkanı veren bir fotoğraf düzenleme programıdır. 

Çeşitli kaynaklardan elde ettiğimiz veya cep telefonumuz ve dijital kameramızla çektiğimiz fotoğraflar kimi zaman boyut anlamında ihtiyaçlarımıza tam hitap etmeyebiliyor. Örnek olarak CV'miz için kullanacağımız bir vesikalık fotoğrafı form içerisine yerleştirmek için küçültmemiz gerekebiliyor. İşte bu durumlarda bize fotoğraflarımızın boyutunu değiştirmek için geliştirilmiş bir yazılım gerekmekte.

PhotoZoom Professional fotoğraf yakınlaştırma (zoom) ve küçültme işlemleri için kullanabileceğiniz biraz ileri seviye bir yazılım. Program size fotoğrafların boyutlarını değiştirmek için fakrlı yöntemleri kullanma imkanı veriyor. S-Spline, Mitchell, Hermite, Bell gibi metodların haricinde program içerisinde yer alan diğer metodları kullanarak fotoğraflarınızı ihtiyaçlarınıza göre boyutlandırabiliyorsunuz. Programın avantajı klasik fotoğraf düzenleme yazılımlarının aksine fotoğraf boyutlandırma işlemleri sırasında kalite kaybını minimum seviye indirebilmesi.

PhotoZoom Professional içerisinde fotoğraf boyutlandırma araçlarının haricinde resim döndürme araçları gibi kullanışlı ek araçlar da yer alıyor.