Pictomio

Pictomio

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 19,164
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pictomio

Programı kullanarak resimlerinizi görüntüleyebilir, düzenleyebilir, arşivinizi hazırladıktan sonra 3 boyutlu slayt gösterileri ile zenginleştirebilirsiniz.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

Pictomio güçlü özelliklerini ücretsiz olarak kullanıcılara sunan bir resim editörü. Fotoğraf arşivinizi en iyi şekilde düzenleyen programla kategorilere göre albümler oluşturabilir, EXIF bilgilerini içeren bir kütüphane yaratabilir ve resimleri en güzel şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Yüzlerce fotoğraf arasında kaybolmamak için ihtiyacınız olan düzenli arşivi Pictomio ile oluşturabilirsiniz. 3 boyutlu resim görüntüleme ve slide show seçenekleriyle albümleri onlarca farklı şekilde görüntüleyebilirsiniz. Resimlere puan verme, zoom yapma gibi pek çok özellik barındıran Pictomio'nun coğrafik etiketleme özelliğiyle fotoğrafların çekildiği yerleri harita üzerinde detaylı bilgilerle beraber işaretleyerek hiç unutmayacağınız şekilde etiketleyebilirsiniz.