PictureFilter

PictureFilter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,918
  • DOSYA BOYUTU 12.22 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HotWingDelft

Bilgisayarınızda bulunan resimler ve fotoğraflar içerisinde arama yapmak ve bu dosyaları açabilmek için PictureFilter'ı kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınızdaki resim dosyalarını açmak ve aramak için varolan resim gösterme programınızdan sıkıldıysanız ve alternatifler arıyorsanız kullanabileceğiniz programlardan bir diğeri ise PictureFilter uygulaması. Programın kolay kullanılabilen ve herhangi bir karmaşıklık barındırmayan sade arayüzü sayesinde dosya adı, dosya boyutu ve tarihçesine göre açtığınız resmin benzerlerini de kolayca bulabiliyorsunuz.

Sadece bir kaç tık kullanarak bilgisayarınızda birbirinin aynısı olan kopya resimleri bulabilen ve hemen silmenize imkan veren program, bir yandan da resim ve fotoğrafların EXIF bilgilerini görmenizi sağlıyor. Programın desteklediği resim formatları arasında jpg, gif, bmp, png gibi hali hazırda en çok kullanılan dosya formatları yer alıyor.

Resim eşleştirme ve benzerini bulma özelliği direkt olarak EXIF bilgilerini de kullanabildiği için bu konuda oldukça doğru bilgiler sunabiliyor. Ayrıca incelediğiniz resimlerin birer kopyasını alabiliyor ve fotoğraf albümlerinize aktarmak üzere kaydedebiliyorsunuz.