Pilot's Path

Pilot's Path

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 91
  • DOSYA BOYUTU 112.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Happymagenta

Pilot's Path klasik tarzda bir helikopter oyunudur

Pilot's Path eğer helikopter oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek oldukça eğlenceli bir mobil oyundur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerimizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir helikopter oyunu olan Pilot's Path'de helikopterimize atlıyoruz ve bize verilen eğlenceli görevleri birer birer tamamlamaya çalışıyoruz.

Pilot's Path'de eski bir Amerikan Hava Kuvvetleri pilotunun hikayesi konu alınıyor. Pilotumuz bir süre önce oldukça pahalı bir askeri uçak ile kaza geçirmiştir ve bu kaza onun hava kuvvetlerinden ihrac edilmesine neden olmuştur. Pilotumuzun ordudan kovulduktan sonraki ilk durağı ise yeraltı dünyasında faaliyet yürüten suç patronlarına hizmet verdiği görevler olmuştur. Biz bu görevlerde pilotumuza yardımcı oluyoruz ve helikopterimizle gökyüzünde uçmanın keyfine varıyoruz.

Pilot's Path oldukça sevimli ve göze hoş görünen grafiklere sahip. Oyunda helikopterimizi uçurduğumuz haritayı ve helikopterimizi kuşbakışı olarak görüyoruz. Sanal kontrol çubukları ile helikopterimizi yönetmek oldukça kolay ve eğlenceli. Bize maceralarımızın geçtiği haritalar üzerinde çeşitli kargoları toplayarak üsse taşıma, işlerimize burnunu sokan turistleri patronlarımıza götürme gibi farklı görevler veriliyor ve bu görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Görevleri tamamladıkça para kazanarak helikopterimizi geliştirebiliyoruz. Helikopterimizle görevleri tamamlarken benzinimizi ve helikopterimizin aldığı hasarı takip etmemiz gerekmekte. Pilot's Path'de görev yaptığımız haritalar rastgele yaratılıyor ve her oyun bize farklı bir eğlence sunuyor.

Pilot's Path genel olarak bakıldığında rahatça oynanabilen, sevimli grafiklerle süslenmiş ve yüksek derecede eğlenceli bir oyun.