Pin Drop

Pin Drop

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 109
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Caffeinehit Ltd

Pin Drop uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda kolayca en favori mekanlarınızı işaretleyebilir, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Pin Drop uygulaması, ev dışı aktiviteleri sevenler ancak gitmek istedikleri yerleri akıllarında tutamayanlar için hazırlanmış konum bazlı uygulamalardan birisi olarak yayınlanmış durumda ve Android kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Uygulamanın arayüzünün de kolayca kullanılır ve sade bir şekilde hazırlanmış olması sayesinde hiç zorlanmadan tüm favori mekanlarınızı sık kullanılanlar listenize alabilir, dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Uygulamanın barındırdığı harita üzerinde işaretlediğiniz tüm konumlar yer almakta ve böylece sadece haritayı açarak hepsinin yerini öğrenmek mümkün. Dilerseniz bu konumları arkadaşlarınızla diğer sosyal ağlar veya harita uygulamaları üzerinden paylaşabilir, dolayısıyla onların da sizin bulunduğunuz yere gelmelerini sağlayabilirsiniz.

Dolayısıyla uygulamayı kullanırken arkadaşlarınızla koordine bir şekilde gezi planınızı düzenlemek mümkün hale geliyor. Bunun yanında, çevrenizde bulunan ve çok kullanılan mekanları da listeleyebildiğiniz için bilmediğiniz güzel yerleri keşfedebiliyorsunuz.

Ayrıca Pin Drop kullanıcıları mekanlara dair yorumlarını da yazabiliyor, böylece diğer kullanıcılara yol gösterebiliyorlar. Tabii ki uygulamanın uygun şekilde çalışabilmesi için aktif bir internet bağlantınızın olması gerektiğini unutmamalısınız. Eğer uzun süredir aradığınız kaliteli bir mekan bulma veya not etme uygulaması varsa, Pin Drop bu ihtiyacı karşılayacaktır.