Pin Steam

Pin Steam

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 293
  • DOSYA BOYUTU 0.98 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FeLiZk

Pin Steam, Steam oyunlarınızı ve arkadaşlarınızı başlangıç ekranınıza sabitlemenize izin veren bir uygulama.

Pin Steam, PC oyunlarınızı Steam üzerinden satın alıyorsanız Windows bilgisayarınıza kesinlikle indirmeniz gereken bir uygulama. Steam’den satın aldığınız tüm oyunlarınızı başlangıç ekranınızdan görebileceğiniz ve arkadaşlarınızı takip edebileceğiniz uygulamanın ücretsiz – sınırsız deneme sürümüne göz atmalısınız.

Çevrimiçi PC oyun satın alma platformu Steam’de kısayol oluştururken sorunlarla karşılaşıyorsanız hata mesajlarınızı sonlandıracak bu uygulama ile tanışmanızın vakti gelmiş demektir. Başlangıç ekranınıza oyunlarınızı sabitleyerek tek tıkla oyunlarınızı açabilmenin yanında Steam’de ekli arkadaşlarınızın aktivitelerini de takip edebiliyorsunuz. Arkadaşlarınız çevrimiçi olduklarında görebiliyorsunuz. Sabitleme ekranında oyunun logosunun nasıl görüneceğini ayarlayabiliyor, özel isim belirleyebiliyorsunuz.

Uygulamanın canlı kutucuk özellğini kullanabilmeniz için Steam hesabınızın olması ve profilinizin custom URL ayarlamasını yapmış olmanız gerekiyor. Oyunları başlatmak için de Steam’in en son sürümünü aşağıdaki bağlantıdan bilgisayarınıza indirebilirsiniz: