Pit Stop Racing : Club vs Club

Pit Stop Racing : Club vs Club

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 31
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GABANGMAN STUDIO

Mobil cihazınızda eşsiz bir yarış oyunu oynamak ister misiniz?

Mobil platform oyuncularına sunulan Pit Stop Racing: Club vs Club, diğer yarış oyunlarından farlı özelliklere sahip olarak karşımıza çıkmıştır.

Bünyesinde kendine has araç modellerine yer veren mobil yapım, oyunculara fantastiktik bir yarış ortamı sunuyor. Formula yarışlarında gördüğümüz lastik değiştirme kokpitinin de yer aldığı oyunda, yer yer gerçekçi ve farklı özellikler bulunuyor.

Mini karakterlerin ve sürücülerin yer aldığı yapımda, araçlarda oldukça hoş görünümlere sahiptir. Basit kontrollere sahip olan oyun, yapılan açıklamaya göre 3 yaşındaki bir çocuk tarafından da kolaylıkla oynanabilirmiş.

Turnuvaların ve liglerin yer aldığı yapımda, gerçek zamanlı olarak dünyanın dört bir yanından oyuncular bulunuyor. Bu oyuncular ile karşı karşıya gelecek ve yeteneklerimizi sergileme fırsatı bulacağız. Oyuncular yarışlardan elde ettikleri gelirler ile araçlarını geliştirebilecek ve daha iyi bir performans alabilecekler.

Görsel efektlerin ve grafiklerin oldukça hoş olduğu bu yarış oyununda, kazanılan yarışlar sonrasında sevinç dansları yapabilecek ve eğlenceli dakikalar geçirebileceğiz. Pit Stop Racing : Club vs Club, mobil platformdaki oyunculara tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır.