PitchLab Guitar Tuner

PitchLab Guitar Tuner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,450
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PitchLabApp

Acemi ve profesyonel müzisyenler için geliştirilen PitchLab Guitar Tuner uygulamasıyla enstrümanlarınızı kolayca akort edebilirsiniz.

Enstrüman çalanların en büyük ihtiyaçlarından biri de enstrümanları akort etmek olsa gerek. Pek çok enstrümanı akort edebilmenizi sağlayan PitchLab Guitar Tuner uygulaması, bu konudaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak türden bir Android uygulaması.

Gitar, keman, mandolin, ukulele, banjo, buzuki ve pedal steel gibi enstrümanları akort ederken kullanabileceğiniz PitchLab Guitar Tuner, acemiler ve profesyonellerin rahatlıkla kullanabileceği bir uygulama. Hangi enstrümanı akort etmek istediğinizi seçtikten sonra telefonunuzu bir kenara bırakıp, rahatlıkla akort işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Enstrümanınızın tellerine vurduğunuzda doğru akora ne kadar yaklaştığınızı takip ederek, kolaylıkla bir işlemi tamamlayabilirsiniz.

Akort ekranında farklı görünümlere sahip olan uygulamada isterseniz gitar telleriyle birlikte akort edebilir, isterseniz frekans aralığını görerek akort yapabilirsiniz. İhtiyaç duyabileceğiniz hemen hemen tüm akorları bulunduran PitchLab Guitar Tuner uygulaması, sunduğu özelliklerle ve ayrıca ücretsiz olarak sunulmasıyla bu anlamda en başarılı bulduğum uygulamalardan biri diyebilirim.