Pixel Launcher (APK)

Pixel Launcher (APK)

kullanıcı

Pixel Launcher (APK), Android telefonunuza ücretsiz indirip kullanabileceğiniz launcher uygulamaları arasında.

Pixel Launcher (APK), Google’ın yeni telefonları için hazırladığı, APK dosyasını indirerek kendi telefonunuzda da kullanabileceğiniz ücretsiz launcher uygulaması. Google kartlar, arama, uygulamalar, öneriler ve daha fazlasına basit kaydırma hareketleriyle ulaşmanıza imkan tanıyan launcher ücretsiz.

Google Pixel ve Pixel XL telefon kullanıcılarına özel sunulan launcher uygulaması olarak Android platformunda indirmeye açılan Pixel Launcher, Google’ın tüm servisleriyle entegre çalışıyor elbette.
Ana ekranda sağa kaydırma yaparak haberlerden kişiselleştirilmiş bilgilere her şeyin toplandığı Google kartlara ulaşıyorsunuz. Hızlıca Google’da arama yapabiliyorsunuz. Aşağıdan yukarı çekme hareketiyle telefonunuzda yüklü tüm uygulamaları listeleyebiliyorsunuz. Bu noktada uygulama önerilerinin de sunulması harika olmuş.

Ana ekranınızı dilediğinizce özelleştirmenize izin veren launcher uygulamalarından Pixel Launcher’ın APK kurulum dosyasını yukarıdaki bağlantıdan indirebilir, Android telefonunuzda sorunsuzca kullanabilirsiniz. Tabii ki Türkçe dil desteğinin olmadığını belirtiyim.