Pixelapse

Pixelapse

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 82
  • DOSYA BOYUTU 15.9 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pixelapse

Pixelapse programını kullanarak tasarım ekibinizin tüm proje dosyalarına kolayca erişmesini ve düzenleyebilmesini sağlayabiliyorsunuz.

Pixelapse programı, görsel tasarım projeleriyle uğraşan Windows kullanıcılarının faydalanabilecekleri ücretsiz bir bulut depolama ve düzenleme uygulaması olarak karşımıza çıktı ve bilhassa ekip olarak projeler üzerinde işlemler gerçekleştirenlerin hoşuna gidecektir. Hem kolay kullanılır yapısı hem de sunduğu araçlar sayesinde uygulamayı kullanırken herhangi bir zorluk çekeceğinizi de sanmıyorum.

Uygulama, Dropbox kullanır gibi sanal bir depolama alanına sahip olmanızı sağlıyor ve bu depolama alanına elinizdeki görselleri, HTML ve diğer formatlardaki web tasarımlarını atabiliyor, daha sonra sunulan online araçlar sayesinde bu dosyalar üzerinde basit işlemler de gerçekleştirebiliyorsunuz.

Dosyaların düzenlenmesi için belirlediğiniz ekip, direkt olarak bu alana erişebiliyor ve bu sayede hiç zorlanmadan bir ekip olarak aynı proje üzerinde çalışabiliyorsunuz. Eğer daha fazla depolama alanı ve özelliğe sahip olmak istiyorsanız uygulama içi satın alma seçenekleriyle çok daha gelişmiş özelliklere de erişmeniz mümkün.

Projenizi bir yandan Dropbox üzerinde de yedeklemek için kullanabileceğiniz bağlantı kurma seçenekleri de yine Pixelapse'ın sunabildikleri arasında. Uygulamanın Photoshop ve diğer görsel düzenleme programlarına ait formatlara ve CSS, HTML, JavaScript gibi kodlama formatlarına hakim olması sayesinde bu dosyaları görüntüleyebiliyor, düzenleyebiliyor ve isterseniz pratik bir kaç araçtan daha faydalanabiliyorsunuz. Fakat bu işlemler programın Windows arayüzünden değil web servisi üzerinden gerçekleştiriliyorlar.

Ekip çalışmaları yapanların beğeneceğine inandığım ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor.