Local Cloud

Local Cloud

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 465
  • DOSYA BOYUTU 0.41 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Delite Studio S.r.l.

Local Cloud ile PC ve Mac üzerinde yer alan dosyaları Android ve iOS cihazlarınız yardımıyla açabilirsiniz.

Local Cloud, herhangi bir bilgisayar üzerinde depolanan verilere hızlı bir şekilde uzaktan erişim sağlayabilmek için tasarlanmış ve bilgisayarınız üzerinde dosya paylaşım hizmetini kullanabilmek için bulunması gereken yararlı bir bileşendir.

Program sayesinde iOS ve Android cihazlarınız aracılığıyla PC veya Mac üzerinde kendi belirlemiş olduğunuz klasörlere kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Sistem tepsisi üzerinde arka planda çalışan Local Cloud ile ilgili ayarları programın sistem tepsisi üzerinde yer alan ikonuna sağ klik tıklayarak yapılandırabilirsiniz.

Bu sayede paylaşamak istediğiniz klasörü, kullanıcı adını ve şifreyi belirleyerek bilgisayarınız üzerine bağlanacağınız iOS veya Android işletim sistemine sahip cihazlara belirlemiş olduğunuz bu bilgileri girerek, paylaşmış olduğunuz klasörlere uzaktan erişim sağlayabilirsiniz.

Sonuç olarak yerel bulut sunucusu görevi gören ve mobil cihazlarınızla uzaktan bilgisayarınız üzerinde yer alan dosyalara erşim sağlayabileceğiniz Local Cloud'ı denemenizi öneririm.