Pixelscope

Pixelscope

kullanıcı

Bilgisayarınızın ekranındaki görüntüleri yakınlaştırmak ve daha kolay okumak için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Pixelscope bilgisayarınızda yaşayabileceğiniz görüntü sorunlarına karşı kullanabileceğiniz araçlar arasında yer alıyor. Monitörünüzün çözünürlüğünde ya da netliğinde sorun olabilir, yahut gözlerinizde görme sıkıntısı olabilir. Dolayısıyla Pixelscope kullanarak ekranda istediğiniz bölgeyi kolayca daha büyük hale getirebilir ve bu sorunların üstünden gelebilirsiniz.

Ufak yazıları, objeleri en kolay şekilde görmenize yardımcı olan program tamamen ücretsiz olarak sunuluyor ve çok kolay bir kullanıma sahip. Farklı yakınlaştırma oranları, şekilleri ve aynı zamanda renk efektleri de barındırması sayesinde renk körlüğü ya da monitör rengindeki bozulma gibi durumlarda da ekranda yer alan şeyleri görmenize destek oluyor.

Herhangi bir kısıtlaması bulunmayan program, Windows'un kendi ekran büyütecinden çok daha hızlı ve kolay bir şekilde kullanılabildiği için bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.