Plagiarism Checker

Plagiarism Checker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 76
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Content Arcade Apps

Plagiarism Checker uygulamasıyla yazılarınızın özgün olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Plagiarism Checker uygulamasıyla Android işletim sistemli cihazlarınızdan yazılarınızın özgün olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

İnternette hemen hemen herkesin bir web sitesi veya bloğu bulunuyor. Bu sitelerin bir kısmı özgün yazılarla ziyaretçilerine hizmet verirken, büyük bir çoğunluğu ise para kazanma odaklı olduğundan dolayı kopyala-yapıştır yöntemine başvuruyor. Bunun dışında, kendi yazdığınız bir yazının telif hakkına sahip bir içerikle benzer olması durumunda da çeşitli sorunlar yaşamanız olası bir durum. İşte tüm bunların önüne geçmek için bir kontrol aracı olan Plagiarism Checker, yazılarınızın özgün olup olmadığını kolay bir şekilde tespitini yapıyor.

İster yazının tamamını kopyalayıp uygulamaya yapıştırabileceğiniz, isterseniz de dosya veya resim yükleyerek özgünlük kontrolünü yapabilmenize olanak sağlayan uygulamada hızlı ve kesin sonuçları kısa sürede görüntüleyebiliyorsunuz. Kontrol işlemi bittikten sonra yüzde cinsinden oranları gösteren uygulamada Unique olarak sunulan yüzdelik dilim özgünlüğü, Plagiarised olarak sunulan yüzdelik dilim ise kopya olarak belirlenen kısmı belirtiyor. Bu testteki özgünlük oranının yüzde yüze yaklaşması sizin için her zaman daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.