Planetstorm: Fallen Horizon

Planetstorm: Fallen Horizon

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 26
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Aykiro

Planetstorm: Fallen Horizon, Android işletim sistemi kullanan mobil cihazlar üzerinde çalışan, oldukça kaliteli bir strateji oyunudur.

Planetstorm: Fallen Horizon, Android telefon ve tabletler üzerinde oynanabilen bilen strateji oyunudur.

Aykiro tarafından geliştirilen Planetstorm: Fallen Horizon, modern mobil oyunların neredeyse her taktiğini kullanıyor ve bunu başarılı bir strateji oyunu kurgusu üzerinden cihazlarımıza taşımayı başarıyor. Küçük bir gezegende başladığımız oyun boyunca bize daha büyük bir ordu kurarak, çevredeki gezegenleri ele geçirmemiz telkin edilirken, bunu yapmaya öncelikle kendi gezegenimizden başlıyoruz. Gezegenimize kurduğumuz binalarla birlikte yeni ordu birlikleri kazanıyor ve diğer binalarla bu birlikleri güçlendirebiliyoruz.

Oldukça başarılı müziklere ve seslendirmelere sahip olan oyunda, diğer oyunculara karşı savaşabildiğimiz gibi kendi arkadaşlarımızla da maçlar ayarlayabiliyor ve gerçek zamanlı strateji tadında mücadeleler gerçekleştirebiliyoruz. Son zamanlarda çıka nen başarılı mobil strateji oyunlarından bir tanesi olarak gösterilen Planetstorm: Fallen Horizon'a dair daha ayrıntılı bilgileri ise hemen aşağıdaki videodan alabilirsiniz.