Plumber

Plumber

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 294
  • DOSYA BOYUTU 10.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Magma Mobile

Plumber oyununda boruları birbirine bağlayarak su taşmasını engellemelisiniz. Ancak bunun için fazla zamanınız yok.

Plumber, yüksek kalitede grafiklerle süslenmiş bulma türünde bir oyundur. Tamamen ücretsiz olan oyunda eğlenceli dakikalar yaşayacağınız yüzlerce bölüm yer alıyor.

MagMa Mobile’ın oyunlarından biri olan Plumber (Türkçe adıyla Tesisatçı) oynanış yönünden çok basit hazırlanmış olmasına rağmen oldukça zevkli bir bulmaca ve zeka oyunu. Oyundaki amacınız, boruların bağlantılarını doğru bir şekilde yaparak su taşmasını engellemek. Su seviyesi yükseklere ulaşmadan tüm boruları birbirine bağlamaya uğraştığınız oyunda, kombo ve puanlı borularla puanınızı artırabiliyorsunuz. Her bölümde karşılacağınız kilitli boruları hiçbir yöne çeviremiyorsunuz.

Basit menülere yer verilen Plumber adlı oyunda Zincirleme ve Düello modu olmak üzere 2 farklı oyun seçeneğiniz bulunuyor. En yüksek skoru elde etmek adına büyük çaba sarf ettiğiniz Deüllo oyun modunun oldukça zevkli olduğunu belirtmemiz gerek. Kolaydan zora doğru ilerlediğiniz bu oyun çeşidi, normal moddan (zincirleme) sıkıldığınız vakit açacağınız son derece sürükleyici bir oyun modu. Basit gibi görünen Zincirleme oyun modunda çeşitli ödül ve cezalar sizleri bekliyor.

Hızlı düşünmenizi gerektiren oyunlardan biri olan Plumber’da Türkçe dil seçeneği de mevcut. Oyun içerisinde yaptığınız her hareketin (kombo gibi) ekranınıza Türkçe dilde yansıması oldukça güzel ve oyundan daha çok zevk almanızı sağlıyor. Oyunun menülerinde ise fazla seçenek sunulmuyor.