PlunderNauts

PlunderNauts

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 423
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Backflip Studios

Sunduğu görsel şölenle dikkat çeken PlunderNauts bilim kurgu ve aksiyonu başarılı bir şekilde harmanlayan sayılı mobil oyunlardan birisi.

PlunderNauts Backflip Studios tarafından ücretsiz olarak sunulan son derece heyecanlı bir oyun. Uzayın derinliklerinde geçen oyunda uzay gemimize atlayıp gezegenleri ele geçirmeye çalışıyoruz. Fakat bu gezegenlerde bizleri bekleyen son derece güçlü düşman gemileri bekliyor.

Cell shade grafikleri ile ilgi çeken PlunderNauts'ta kullanılan ses ve görsel efektler gerçekten takdir edilesi. Oyundan alınan keyfi katlayan bu ayrıntılar sayesinde ekran başına kilitleneceğinize eminim. En azından ben de durum böyle oldu. Denemek için indirdiğim oyunda yaklaşık 3 saat harcadıktan sonra ne kadar akıcı ve heyecanlı bir oyun olduğuna karar verdim.

Oyunda birçok upgrade seçeneği mevcut. Bunları kullanarak yeni silahlar alabiliyor ve gemimize farklı özelliklere sahip yardımcı mürettebat alabiliyor. Bu mürettebatların her biri farklı yeteneğe sahip. Örneğin birisi motorları hızlandırabiliyor bir diğeri ise silahlarımızı güçlendirebiliyor. Bunları akıllıcı kullanarak düşman birliklerini bozguna uğratabiliriz.

Her bölümden sonra belli bir miktar altın kazanıyoruz. Tahmin ettiğiniz gibi bu altını gemimiz için kullanabiliyoruz. Buna ek olarak düşman gemilerinden çıkan materyalleri de satıp para kazanabiliriz.

Oyunda ele geçirmemiz gereken çok sayıda gezegen mevcut. Bu da oyunun kısa sürede bitmeyeceğine işaret ediyor. Genel olarak son derece başarılı bir oyun olarak niteleyebileceğim PlunderNauts bilim kurgu aksiyon tarzından hoşlanan herkese hitap edecektir.