Pocket Trains

Pocket Trains

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 165
  • DOSYA BOYUTU 36.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NimbleBit LLC

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir tren oyunudur.

Pocket Trains, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir simülasyon ve yönetim oyunudur. Strateji ve simülasyonu bir araya getiren işletme yönetme oyunlarını hepiniz biliyorsunuz. Pocket Trains de bunun tren temalı bir versiyonu.

Özellikle karikatür ve piksel art tarzı grafikleri ile de dikkat çeken Pocket Trains, daha önce de Pocket Plains adlı oyunları bulunan yapımcının yeni oyunu. Bu kez uçaklarla değil trenlerle oynuyorsunuz.

Oyunda bu tarz oyunlarda olduğu gibi öncelikle kendi tren yolu ve tren istasyonu işletmelerinizi kurup yönetme göreviyle başbaşasınız. Yani trenlerinizi, onların yollarını ve istasyonlarını ayarlamanız gerekiyor.

Barselona'dan İstanbul'a, San Francisco'dan Roma'ya farklı şehirlerde istasyonlar kuracak ve trenlerinizi bu istasyonlar arasındaki yollara süreceksiniz. Bununla birlikte trenlerinizin ağır kargolar taşıdığını ve bunları gereken yere götürmeleri gerektiğini de unutmamanız gerekiyor.

Yine farklı farklı tren tipleri oluşturmak için gerekli parçaları da toplamanız gerekiyor. Bunun için günlük size verilen görevleri tamamlamalısınız. Kısacası oyuncak trenleri seviyorsanız bu oyun tam size göre diyebilirim.

Eğer siz de bu tarz simülasyon oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.