Posterous Spaces

Posterous Spaces

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 556
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Posterous Inc.

Posterous'a kayıt olduktan sonra blogunuza hemen kavuşabiliyorsunuz. Blogunuzu Android cihazlarınızdan takip edip güncellemek için

Sadece kayıt olarak kendinize ait blogunuza sahip olarak paylaşıma hemen başlayabilirsiniz. Diğer blog platformlarına göre en büyük artısı sade ve kolay kullanılabilir arayüzünün işlevsellikle bir araya gelmiş olması. Kimi blog platformları görsel ağırlıklı olarak kullanılıp kimisinde de yazılı içeriğe ağırlık verilirken Posterous tam olarak ikisini de aynı anda gerçekleştirebileceğiniz kaliteli bir altyapı sunuyor.

Dilerseniz Posterous’un kendi alan adını kullanabilir, dilerseniz de sahip olduğunuz bir alan adını Posterous hesabınızla birleştirebilirsiniz. Ancak Posterous’un her şeyi otomatik halletmesi için Posterous üzerinden bir alan adı alırsanız yıllık ücret ödeyerek de alan adınıza sahip olabilirsiniz.

Yeni yazılarınızı eklerken aynı zamanda video ya da resim dosyalarını eklemek çok hızlı ve basit bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca herkese açık blogların yanında sadece dilediğiniz kişilerin giriş yapabileceği alanlar da yaratabilirsiniz.