Power Battery

Power Battery

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,113
  • DOSYA BOYUTU 1.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LIONMOBI

Power Battery, Android telefon ve tabletlerinizi kullanırken pil ömrü tasarrufu yaparak daha uzun süre dayanmasını sağlayan ücretsiz ve profesyonel bir Android uygulaması.

Power Battery, Android telefon ve tabletleriniz için yüzde 60'a kadar batarya ömrü tasarrufu sağlayan ve böylece aynı orandaki süre boyunca telefon ve tabletinizi kullanma imkanı sunan hem ücretsiz hem de oldukça yararlı bir batarya uygulaması.

Peki uygulama ne yapıyor da yüzde 60'a varan bir batarya ömrü uzatması sağlıyor diye merak ediyorsanız büyük çoğunluğunu kullanmış olduğunuz uygulamalardan yapıyor. Kullanıcıdan kullanıcıya göre farklılık gösteren pil tüketimi, aynı cihazlar için çok farklı süre aralığında olabiliyor. Fakat günümüzde en büyük düşmanlarımız kullanmadığımız ama arka planda çalışmaya devam eden uygulamalar.

Tasarruf moduna geçerek cihazlarınızdaki çalışan uygulamaları optimize eden, pil tüketimini dengeleyen, bellek kontrolü sağlayan ve gerekli olduğunda temizlik bile yapan Power Battery, aynı zamanda hızlı şarj moduna da sahip.

Telefon ve tabletlerinizin kalan batarya ömrünü doğru şekilde hesaplaarak sizlere sunan uygulama, bataryanınızın tam olarak ne zaman biteceğini de öğrenme imkanı sunuyor.

Kullanmadığınız fakat batarya tüketmeye devam eden uygulamaları tespit edebilen Power Battery, kullanıcıları bu konu hakkında uyarıyor ve gerekli durumlarda uygulamaları kapatıyor. Böylece gereksiz yere pil tüketimi yapmıyorsunuz.

Android telefon ve tabletlerinizin pil ömrünü uzatmak ile birlikte yaptığı temizlik sayesinde daha da hızlı çalışmasını sağlayan Power Battery uygulamasını hemen ücretsiz olarak indirip mutlaka göz atmalısınız.