Power Toggles

Power Toggles

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 370
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Painless Apps

Power Toggles, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir batarya uygulamasıdır.

Power Toggles, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir batarya ve güç uygulamasıdır. Telefonunuzu gün içinde daha uzun süre kullanabilmek istiyorsanız ve piliniz çabuk bitiyorsa bu uygulama ile buna bir çözüm bulabilirsiniz.

Power Toggles aslında bir widget uygulaması. Bataryanızı en çok kullanan uygulamalar ve ayarlara çabucak ulaşabileceğiniz bir widget uygulaması olan Power Toggles ile ana ekranınızdan gerekli ayarları hemen idare edebiliyorsunuz.

Uygulama ile ana ekrana koyabildiğiniz widget üzerinden idare edebileceğiniz ayarlardan bazılarını Wifi, bluetooth, ekran parkalığı, GPS, kablosuz bağlantı noktası, flaş ışığı, mobil veri şeklinde sayabilmemiz mümkün.

Widget üzerine istediğiniz kadar ayar düğmesi koyma şansına sahipsiniz. Bununla birlikte düğme renklerini ayarlayabiliyor ve arayüzü de istediğiniz gibi kişiselleştirebiliyorsunuz. Bu sayede telefonunuzun batarya kullanımını istediğiniz gibi ayarlayabiliyor ve daha uzun süre kullanabiliyorsunuz.

Hiçbir ücret ödemeden kullanabildiğiniz uygulamada herhangi bir reklam olmaması da bir diğer artı özelliği diyebilirim. 5 milyona yakın kullanıcı tarafından sevilerek kullanılan bu uygulamayı herkese tavsiye ediyorum.