Poynt

Poynt

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 150
  • DOSYA BOYUTU 5.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Poynt Corporation

Poynt, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz ve çevrenizdeki servisleri, restoranları ve etkinlikleri bulmanıza yardımcı olabilecek yararlı ve ücretsiz bir uygulamadır.

Poynt, kendi alanında en yeni uygulama olmasına rağmen en çok indirilen ve kullanılan oldukça yararlı bir uygulamadır. Uygulama mobil ağınızı ve GPS sinyallerinizi kullanarak çevrenizdeki en yakın restoran, servisler, işler, etkinlikler ve insanların listesini hazırlıyor.

Uygulamayı sunduğufarklı servislere göre incelersek:

  • Kişiler: Uygulama kullanıcıları isme, telefon numarasına veya adrese göre kişilere bakabilir. Çevrenizdeki kişileri tek bir dokunuş ile arayabilir, bilgi gönderebilir ve lokasyon bilgisini detaylı olarak öğrenebilirsiniz.
  • Filmler: Sinemaya gitmek istediğinizde en yakınınızdaki sinema salonunu uygulama ile bulabilirsiniz. Tiyatro salonları veya sinemaları kendi ismiyle, film türü ile veya film ismiyle aratarak bulabilirsiniz. Ayrıca uygulamaya film türünü belirterek uygulamanın sizin için bu türdeki filmleri listelemesini sağlayabilirsiniz. Gelişmiş filtreleme özelliği sayesinde aramalarınızı çok daha kolay gerçekleştirebiliyorsunuz.
  • Restoranlar: Ücretsiz olan Poynt, çevrenizdeki restoranları keşfetmenizi yada bulmanızı sağlıyor. Yakınlığa göre veya ismi ile aratarak uygulama üzerinden restoranlar bulabilirsiniz. Yakınlardaki en iyi restoranı bulmak uygulama ile adeta çocuk oyuncağı. Ayrıca uygulama sayesinde restorana gitmeden masa reserve edebilir ve restoran fiyat listesini görebilirsiniz.
  • Etkinlikler: Canınız eğlenmek istediğinde yakınlarda düzenlenen konser ve parti gibi etkinlikleri Poynt üzerinden aratarak bulabilirsiniz. Bulduğunuz etkinliklere ulaşmak için gideceğiniz yolu Poynt'a sorarak yardımcı olmasını sağlayabiliyorsunuz.
  • Firmalar: Uygulama diğer servislerinden biraz farklı olarak yakın çevrenizdeki tüm firmaları liste halinde görmenizi sağlıyor. Oturduğunu yere yakın iş arıyorsanız Poynt ile tüm firmaları keşfederek iş başvuruları yapabilirsiniz.

Özellikle seyahat etmeyi sevenlerin severek kullandığı Poynt ile yurtdışı gezilerinizde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ücretsiz olarak servis vermesine rağmen oldukça gelişmiş özelliklere ve yararlı servislere sahip olan Poynt'a göz atmanızı tavsiye ederim.

Aşağıdaki videoyu izleyerek uygulama hakkında fikir sahibi olabilirsiniz: