Pratik İngilizce

Pratik İngilizce

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 983
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Androturk

Android cihazlar için pratik İngilizce öğrenme uygulamasıdır.

İngilizce öğrenmek artık herkes için bir ihtiyaç ve zorunluluk haline geldi diyebiliriz. İş ararken ya da yurtdışına seyahate çıkarken olmazsa olmazlardan bir tanesi de İngilizce bilgisi. Bu sebeple bir çok mobil uygulama geliştiriliyor. Fakat Türkçe uygulama bulmak bu kulvarda da çok zor.

Pratik İngilizce, Android marketlerinde bulabileceğiniz en başarılı ve Türk yapımı İngilizce öğrenme uygulamalarından bir tanesi. Üstelik bu uygulama, kullanıcıların isteklerini göz önünde bulundurup, uygulamayı ona göre geliştiren kişiler tarafından yapılmış. Pratik İngilizce, websitesinde düzenlediği anketle uygulama için istediğiniz geliştirmeleri soruyor ve ona göre ilerliyor. Bu açıdan çok başarılı bir uygulama olduğunu söylemek mümkün.

24 saat nerede olursanız olun yeni kelimeler öğrenebileceğiniz, İngilizcenizi geliştirebileceğiniz bu uygulama ile İngilizce öğrenmek artık çok daha basit. Günlük İngilizce cümleleri dinleyebilir, anlamlarını görebilir, kelimelerin telaffuzlarını dinleyebilir ve anlamlarını görebilirsiniz.

Eğer siz de İngilizce'nin günümüzde çok önemli olduğunu düşünüyor ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız, bu uygulamayı indirip denemenizi şiddetle tavsiye ederim.