Prince of Persia The Two Thrones Türkçe Yama

Prince of Persia The Two Thrones Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,513
  • DOSYA BOYUTU 9.16 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyunçeviri

Prince of Persia The Two Thrones Türkçe Yama, dünyaca popüler oyunlardan biri olan Prince of Persia'nın 3. versiyonu The Two Thrones'u Türkçe dil desteği ile oynayabilmeniz için hazırlanan yamadır.

Prince of Persia The Two Thrones Türkçe Yama, Prince of Persia serisinin 3. oyunu olan The Two Thrones'u Türkçe olarak çok daha heyecanlı ve anlayarak oynayabilmeniz için OyunÇEviri ekibi tarafından hazırlanan ücretsiz yamadır.

Oynadığımız oyunların neredeyse tamamı İngilizce fakat İngilizce bilgisi yeterli seviyede olmayan oyuncular, oyunun verdiği görevleri gelişi güzel anlayıp yapmaya çalışarak oyunun ana hikayesini anlamadan oyunları bitirebiliyor. Kişisel olarak büyük önem verdiğim oyun hikayelerini anlayabilmeniz ve oyunda ne için uğraştığınızı bilmenizi sağlayacak bu yama sayesinde Prince of Persia The Two Thrones'u tamamen Türkçe oynayabilirsiniz.

Yama ile birlikte oyunun tüm menü, görev ve diyalogları Türkçe olmaktadır. Bu sayede oyunda geçen tüm konuşma ve metinleri anlayabilirsiniz. Popüler aksiyon oyunlarından bir tanesi olan Prince of Persia'yı kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim.

Kurulum:

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz kurulum dosyasını çalıştırarak Türkçe dil paketinin yüklenmesini kolayca sağlayabilirsiniz.