Prio

Prio

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 18
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Yari D'areglia

Prio, günlük işlerini daha düzenli bir şekilde takip etmek isteyen iOS kullanıcılarına yönelik hazırlanmış bir uygulama.

Prio, hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmış bir yapılacaklar listesi uygulaması olarak öne çıkıyor.

Arayüz tasarımı ve kullanıcı dostu özellikleriyle akıllarımızda olumlu bir izlenim bırakmayı başaran Prio, iş ve özel hayatında yapması gereken işleri, düzenli olarak takip etmek isteyen tüm kullanıcılar tarafından denenmeli.

Uygulamanın temel özellikleri arasında son derece hızlı çalışması ve kullanıcılara geniş çaplı kişiselleştirme imkanı sunuyor olması geliyor. Uygulama üzerinde oluşturmuş olduğumuz görevlere öncelikler atayabiliyor ve bu sayede tüm görevleri önem sırasına göre organize edebiliyoruz. Üstelik belirli bir zamanda yapılması gereken işlere hatırlatıcılar ve bildirimler atama şansına da sahibiz.

Prio'da birbirinden şık tasarımlara ve güzel renklere sahip 20 farklı tema yer alıyor. Bu temaları kullanarak daha kişisel bir görünüm yakalayabiliyoruz. Kullanımlarımız esnasında hiçbir soruna yol açmayan Prio, kapsamlı, pratik ve şık bir yapılacaklar listesi hazırlama uygulaması arayanların denemesi gereken seçeneklerden biri.