Proje Yönetim Sistemi (PYS)

Proje Yönetim Sistemi (PYS)

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 3,134
  • DOSYA BOYUTU 4.56 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mai Yazılım

Proje yönetim sistemi ile artık üretimize etki eden faktörleri kontrol altında tutabileceksiniz.

Proje yönetim sistemi ile artık üretimize etki eden faktörleri kontrol altında tutabileceksiniz.

Proje Yönetim Sistemi ile stok, cari, çek-senet, fatura işlemlerinizi yönetmenizin yanında teklif bölümü ile müşterilerinize projede teklif maliyeti ve gerçek maliyeti analiz edebilen bir arabirim ile bir nevî hakediş çıkartarak teklifler hazırlayabilmenize olanak sağlıyor.Üretim yapan her firmanın en büyük zaafı ürün ve artık hammadde stoklarının kontrol edilmesinin oldukça zor ve yorucu bir iş olmasıdır.PYS stoğunuzda bulunan malların kayıtlarını tuttuğu gibi, iş teslimi sonrası elinize geri gelen artık maddelerin de kayıtlarını tutarak daha sonra yapacağınız işlerde maliyetinizi aşağılara çekmenize yardımcı olmaktadır.Teklif hazırlarken artık madde stoğunuzu ve hammadde stoğunuzu görerek artık maddelerinizi kullanabilir ve gerçek maliyetinizi düşük tuttuğunuzdan dolayı düşük fiyatlandırmalarla piyasada avantajlı konuma geçebilirsiniz. Bir ürünün stok miktarı daha önceden belirlediğini alt ve üst limitlerin dışına çıktığında uyarı vererek gereğinden az yada gereğinden çok stok tutulmasının önüne geçmeye çalışılır. Bunun yanında müşterilerinizin, malzeme aldığınız firmaların cari hesapları tutularak kime ne kadar borçlu yada alacaklı olduğunuzu görebilirsiniz. Çek senet modulü ile aldığınız ve verdiğiniz çek-senet işlemlerini kolayca takip edebilirsiniz. PYS ile irsaliye-fatura kesebilirsiniz. Kasa modülü ile firmanıza günlük giren-çıkan nakit miktarını ve detaylarını da görebilirsiniz. Maliyet modülü ile firmanıza yapmış olduğunuz masrafların kayıtlarını tutarak belirli zaman aralıklarında hangi personelinizin ne kadarlık masrafı olmuş, kırtasiye giderlerine ne kadar ücret ödemişim ya da toplam araçların kullandığı mazot miktarı nedir gibi raporlar alabilirsiniz.

Gelişmiş ajanda modulü ile siz yokken firmanızda yapılan bütün işlemler kaydedilerek yokluğunuzda yapılan bütün işlemleri görebilmenize olanak sağlanır.

PYS ile kullanıcı tanımları yapılabilir, bu kullanıcılara programın hangi bölümlerine ulaşıp, hangi bölümlerine ulaşmamalarını düzenlemek için yetki denetim sistemini kullanarak kullanıcıları kısıtlandırabilirsiniz.

Tamamen windows tabanlı olan PYS ile ister klavye ister mouse kullanarak işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Windows tabanlı uygulamaların kullanım kolaylığını yaşarken özelleştirebilir raporlarda SQL sorgulama dilinin gücünü hissedeceksiniz.

Kısacası; PYS ile çalışmaya başladıktan sonra işinizde düzen ve rahatlığı yakalayacaksınız.