Project Drift 2.0 APK

Project Drift 2.0 APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 216
  • DOSYA BOYUTU 374.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BYCODEC GAMES

Sahanın tozunu atmak isteyenler için drift oyunu Project Drift 2.0 APK, hünerlerini Project Drift 2.0 APK'de göster.

Kendi aracını tasarla ve pistin tozunu attır! Project Drift 2.0 APK'de birçok araç ve harita seni bekliyor. Herkesin stres atmak için oynadığı yarış oyunlarına merak salıyorsan Project Drift 2.0 APK'yi indirip, cihazında deneyebilirsin. Sınırsız araç tasarımı, birçok sürüş modu ve pistler hünerlerini göstermek için seni bekliyor. Çevrim içi rakiplerini halt etmeye hazır mısın?

Project Drift 2.0 APK İndir 

5 farklı sürüş modu birçok animasyon sonsuz araç modifiyesi ve 30'dan fazla drift arabası Project Drift 2.0 APK'de seni bekliyor. Çevrim içi oynanan Project Drift 2.0 APK, aynı zamanda güçlü bir oyun dinamiğine sahip öyle ki sahanın tozunu atarken veya drift yaparken çok farklı bir deneyimi yaşayacaksınız.

En iyi drift oyunları arasında yer alan Project Drift 2.0 APK indirenler tarafından oldukça başarılı olduğu söylenmekte oyunun en öne çıkan özellikleri arasında kişiselleştirmenin fazla olmasıdır. Ayrıca para kazanmak için çaba sarf etmenize gerek yok görünen o ki oyun oyuncuları sıkmamak adına daha kolay bir kullanım sunuyor.

Araba yarışı oyunlarında kişiselleştirme oldukça önemlidir özellikle mobil oyunlarda kullanıcılar araçlarını üretmek ve geliştirmek isterler. Bu sayede rakiplerine kıyasla oldukça başarılı bir performans sergileyebilirler. Diğer oyunlara kıyasla kişiselleştirmenin bulunması bu oyun için büyük bir avantaj!

Araba satın alabilir arabalarınızın tamponlarından tutun frenlerine kadar yükselte bileceğiniz araba yarışı oyunu Project Drift 2.0 APK indirilenler tarafından oldukça beğenilmektedir. Tüneller, otoparklar ve yarış pistlerinden daha fazlasında kendinizi göstermek istiyorsan bir de saatlerce oynamak istiyorsan Project Drift 2.0 APK indir. Sen de kendi arabanı tasarlayıp rakiplerini halt etmek için bu eşsiz atmosferde haritalarda driftler yapmak istiyorsan Project Drift 2.0 APK'ye göz atabilirsin.

ARTILAR

Uzun süre oynanabilir

Birçok mod

EKSİLER