Proton Taksitçi

Proton Taksitçi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,181
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Proton Yazılım

Proton Taksitçi, taksitli satış yapan mağazaların taksit kontrollerini yapabildikleri, müşterilerine toplu mesaj ve toplu mail atabildikleri kullanımı kolay bir program.

NOT: Proton Taksitçi yazılımı yayından kaldırılmıştır. Aynı kategori altındaki diğer yazılımlara bu bağlantıyı kullanarak göz atabilirsiniz:

https://www.tamindir.com/windows/is-dunyasi/erpcrm-ve-yonetim-uygulamalari/

Taksit ile satış yapan tüm mağazalar için geliştirilen Proton Taksitçi, tamamen ilişkisel veri tabanı mimarisi ile SQL server üzerinde çalışarak bir mağazanın tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Sınırsız Taksit İmkanı
Müşterilerinize sırınısız sayıda taksit ile mal satabilirsiniz. Program, taksitleri müşteri kartında takibini yapar. Geciken taksitleri, tahsilatları detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz. Aylık taksit mizanı ile müşterinin hangi yıllarda ve aylarda ne kadar taksit ödeyececeğini tek ekranda görebilirsiniz.

Kredi Kartına Taksit İmkanı
Satışlarınızı isterseniz kredi kartına bölerek yaparsanız. Bu durumda program taksit takibini müşteri kartından değil slip çektiğiniz bankanın hesabından yapar. Satılan malın taksitleri bankanın hesabına taksit vadeleri gelene kadar bloke olarak tutulur ve vadesi gelen taksitler banka cari hesabına eklenir. Böylece bankalardaki blokeli paranınızın da takibini yapabilirsiniz.

Stoklarla İlişkisel Bağlantı
Tedarikçilerden alınan mallar ve müşterilere satılanlar stok kartlarına direk olarak ilişkilendirilir ve yıllar sonra bile bir malın kimden kaç tane alınıp kimlere satıldığını detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

SMS, Toplu Mail ve Mektup
Borçlulara göre, bölgelere göre ve diğer çeşitli kriterlere göre alınan müşteri raporlarına göre sms gönderebilir, mektup yazabilir veya e-posta gönderebilirsiniz. Farklı amaçlar için raporu Excel'e aktarıp dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Programda kullandıkça hoşunuza gidecek diğer özellikleri ücretsiz olarak kullanarak görebilirsiniz.