Pudding Monsters

Pudding Monsters

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 79
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ZeptoLab UK Limited

Pudding Monsters, Android kullanıcılarının oynayabileceği eğlenceli, yapışkan ve bağımlılık yapan bir bulmaca oyunudur.

Pudding Monsters, Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli, yapışkan ve bağılılık yapan bir bulmaca oyunudur. Cut The Rope oyununun yapımcısı ZeptoLab tarafından hazırlanan oyun milyonlarca kişi tarafından oynanılmaktadır.

Oyunda yer alan canavarlar yapışkan olmasına rağmen oldukça sevimli olduklarını sölemem gerekiyor. Kendine özgü ve yaratıcı bir oynanışa sahip olan Pudding Monsters'daki amacınız pudding parçalarını bir araya getirmek. Parmağınızı ekranda kaydırarak oynayacağınız oyunda puddinglri bir araya getirmek için ekran bulunan diğer eşyalarıda kullanmalı ve puddinglerin platformdan aşağı düşmemesini sağlamalasınız.

Oyunda yapacağınız herşey buzdolabunda mahsur kalan puddingleri kurtarmak için. Birbirinden farklı canavar türlerinin bulunduğu oyunda, bu canavarlar klon makinesi kullanarak çoğalarak zaman zaman size saldırmaktadırlar. Oyun içerisinde 125 farklı bölüm bulunuyor. Siz bu bölümleribitirmeye çalışırken oyunun grafikleri ve müzikleri de sizi oldukça tatmin edecektir.

Farklı ve yaratıcı bulmaca oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Pudding Monster'ı Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.