QiPress

QiPress

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,197
  • DOSYA BOYUTU 0.57 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Aalap Shah

Bilgisayarınızın klavyesinde bastığınız butonların hangileri olduğunu ekran üzerinde görebilmek için bu programı kullanabilirsiniz.

QiPress programı bilgisayarınıza yükleyebileceğiniz ilginç programlardan bir tanesi ve özellikle görme sorunları yaşayanların işlerini oldukça kolaylaştırabilecek bir yapıya sahip. Temel olarak klavyeden bastığınız tuşları ekranınızda gösterme özelliğini sunan program, böylece yazdıklarınızı ve kullandığınız butonları daha iyi takip edebilmenize olanak tanıyor.

Uygulamayı kullanırken tek yapmanız gereken görev çubuğunda açık bir şekilde kalmasına izin vermek ve siz tuşlara bastıkça, onları ekranda göstermesini izlemek. Ekranda görünen bu buton kombinasyonlarını istediğiniz renk, format ve yapıda göstertebilirsiniz.

Programın ayırt edici özelliklerinden bir tanesi istediğiniz kombinasyon ve butonların ekranda görünmesine de engel olabilmek. Böylece nelerin ekranda çıkacağına dair kontrol sizde oluyor ve özelleştirilebilir yapısı sayesinde sadece belli tuş basımlarını takip edebiliyorsunuz. Kolay arayüzü ve hızı sayesinde hiç bir sıkıntı yaşamayacağınızı öngörüyorum.