Quadrant Standard Edition

Quadrant Standard Edition

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 341
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Aurora Softworks

Android telefonunuzun performans testini yapmak ve diğer cihazlarla karşılaştırmak için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Android akıllı telefonların performans testlerinde kullanılan uygulamalardan bir tanesi Quadrant ve her ne kadar güncellemeleri eskisi kadar sık yapılmasa da uygulama hala pek çok testin parçası olarak yer alıyor ve özellikle düşün konfigürasyonlu cihazlarda rahat çalışması sayesinde kullanıcılar tarafından tercih ediliyor.

Cihazınızı Quadrant'ın bu reklam destekli ücretsiz sürümünde test ettiğinizde, 3D ve 2D performans testlerinden tutun da hafıza işlemlerine ve aynı anda işlem yapabilme kabiliyetine kadar pek çok alanda telefonunuz uç noktalarına kadar zorlanacaktır. Daha sonra bu sonuçlardan elde edilen genel performans puanı Quadrant'ın kendi veritabanındaki diğer puanlar ile karşılaştırılıyor. Böylece diğer akıllı telefonlara göre nasıl bir cihaz performansına sahip olduğunuzu direkt olarak görebiliyorsunuz.

Uygulamanın arayüzü çok sade olduğundan dolayı direkt olarak performans testini başlattıktan sonra tek yapmanız gereken testin tamamlanmasını ve sonucun yayınlanmasını beklemek. Testlerden önce açık olabilecek diğer uygulamaları kapatmanız unutmayın ki daha fazla performans almanızı sağlayacaktır.