QuickWayToFolders

QuickWayToFolders

kullanıcı

Bilgisayarınızdaki dizin ve dosyaları en kolay yoldan görüntülemek için ücretsiz olan QuickWayToFolders'ı indirebilirsiniz.

QuickWayToFolders programı ile bilgisayarınızdaki klasörlere ve içerisindeki verilere en kolay yoldan erişim sağlayabiliyorsunuz. Hem ücretsiz hem de kolay kullanılır bir yapıya sahip olan program sayesinde dosyalarınızı görmek için bir sürü tıklama yapmanıza gerek kalmıyor.

İçerisindeki masaüstü, küçük tarayıcı, menü ve çoklu klasör görüntüleme modları sayesinde her kullanıcının kendi ihtiyacına göre klasörlere erişimlerini sağlayan program, Windows bildirim çubuğuna yerleşiyor ve böylece hızlı şekilde ulaşmanız mümkün hale geliyor.

Ayrıca skin desteği sayesinde programı kendine özgü bir görünüme kavuşturmak isteyenler de sıkıntı çekmeyeceklerdir. Birden fazla sabit disk sahibi olanlar veya işleri nedeniyle geniş arşivler tutmak zorunda olanlar için Windows'un kendi dosya ve klasör tarayıcısı yetersiz gelecektir. Bu durumda alternatif olarak QuickWayToFolders'ı denemenizi öneriyorum.