Raccoon

Raccoon

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,278
  • DOSYA BOYUTU 11.9 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Onyxbits

Raccoon programını kullanarak Google Play'deki Android uygulamalarının APK dosyalarını kolayca indirebiliyorsunuz.

Raccoon programı, Windows bilgisayarlarınızı kullanarak Google Play üzerindeki uygulamaların APK dosyalarını indirmenizi sağlayan oldukça kolay kullanımlı ve ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıktı. Pek çok kullanıcı Android cihazım dururken neden bilgisayarımdan Google Play uygulamalarının kurulum dosyalarını indireyim diye soracaktır ve bu nedenle programın tam olarak hangi sebeplerle kullanılabileceğini biraz daha açalım.

Ülkemize uzakdoğudan gelen bazı akıllı telefon ve tabletlerde Google Play'in yüklü olmaması sebebiyle kullanıcıların uygulama bulmakta sıkıntılar yaşadıkları bir gerçek. Raccoon sayesinde bu uygulamaların kurulumlarını bilgisayarınızdan telefonunuza atabiliyor ve böylece sorunsuzca uygulamaları kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Bunun yanında her uygulamanın her ülkede aktif olmaması veya cihazınızda kurulumuna izin verilmemesi de sık karşılaşılan bir diğer sorun. APK dosyalarını elde ettiğiniz uygulamalar cihazınıza sorunsuzca kurulacaklardır ve bu sayede üreticilerin koydukları sınırlamaların önünü almak çok kolay bir hale geliyor.

Zaman zaman yeni gelen güncellemelerin kullanıcıların pek de hoşuna gitmediği ortada. Beğenilmeyen güncellemelerin geri alınması ise maalesef Google Play yoluyla mümkün değil ve bu sorunun üstesinden gelmek için sevdiğiniz uygulama sürümünün APK dosyasını bilgisayarınızda bulundurmanız ve gerekli hallerde telefonunuza yüklemeniz yeterli olacaktır.

Bunun gibi daha onlarca kişisel sebep olabileceği için Android APK'larını PC'lerinizde saklamak istiyorsanız kesinlikle Raccoon'a göz atmadan geçmeyin.