Race Of Champions

Race Of Champions

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 147
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Invictus Games Ltd.

Race Of Champions güzel grafiklere sahip bir yarış oyunudur

Race Of Champions eğer hız yapmayı ve yarışmayı seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil yaroş oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Race Of Champions'da dünya şampiyonlarıyla birlikte yarışarak heyecan dolu yarışlara katılma imkanına erişiyoruz. Gerçek ve lisanlı arabaların yer aldığı oyunda knockout, yani sonuncu gelenin elendiği türde turnuvalara katılabilmekteyiz. Oyundaki yarış pistleri de yine gerçek dünyadaki benzerleri temel alınarak hazırlanmış. Bu sayede oyunda gerçekçi bir hava yakalanmaya çalışılmış.

Race Of Champions'un grafikleri araba modellemelerinde oldukça iyi bir iş çıkarıyor. Oyundaki yarış pistler, garajlar ve yarışan pilotlar da olabildiğince detaylı. Farklı kamera açılarından aracımızı kontrol etmemize imkan veren oyunda hasar sistemi de yer almakta. Bu sayede yarışta yaptığımız kazalar sonucu aracımızın aldığı hasarı gerçek zamanlı olarak görebiliyoruz.

Race Of Champions'u 3 farklı kontrol yönteminden birini kullanarak oynayabilirsiniz. Oyunda 3 oyun moduna ve önemli anları tekrar izlemenize imkan veren bir tekrar oynatma sistemine yer veriliyor.