Racing Limits APK

Racing Limits APK

kullanıcı

Racing Limits APK, arcade tarzı hızlı araba yarışı oyunlarını sevenlere tavsiyemizdir. Android Google Play'de 50 milyon indirmeyi geçen nadir yarış oyunlarından.

Racing Limits APK, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir araba yarışı oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Gerçekçi grafikleri ve araç fiziğiyle harika bir araba yarışı olarak dikkat çeken Racing Limits, mutlaka denemeniz gereken bir oyun diyebilirim.

Racing Limits APK İndir

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz harika bir mobil araba yarışı olarak karşımıza çıkan Racing Limits, gerçekçi grafikleri ve güçlü arabalarıyla karşımıza çıkıyor.

Birbirinden farklı yarış modlarına da sahip olan oyunda son derece dikkatli olmanız gerekiyor. Mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz ve diğer arabaları sollamak için mücadele verdiğiniz oyunda yüksek skorlara da ulaşmanız gerekiyor. Sürüş becerilerinizi sonuna kadar sınamanız gereken oyunda işiniz oldukça zor.

Diğer yarışçılarla da rekabet ettiğiniz oyunda farklı şehirlerde mücadele edebiliyorsunuz. Farklı ve çoklu kamera açılarıyla da karşımıza çıkan oyunda harika bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Hassas ve kolay kontrollere sahip olan Racing Limits, mutlaka denemeniz gereken bir araba yarışıdır. Araba yarışı oyunlarını seviyorsanız Racing Limits tam size göre.

Racing Limits APK Oyun Özellikleri

  • Gerçek zamanlı çok oyunculu
  • Farklı kamera açıları
  • Çok hassas ve kolay kontroller
  • Sürüş fizikleri
  • Yüksek detaylı araçlar
  • Ayarlama ve yükseltmeler
  • Çok sayıda yarış etkinliği

Çok oyunculu modda arkadaşlarınızla veya dünyanın dört bir yanından diğer yarışçılarla mücadele edin. Racing Limits, mobil cihazlarda en iyi gerçek zamanlı çok oyunculu yarışı sunar. Üstten, geriden, içten ve kaput olmak üzere 4 kamera açısı var. Sürmeyi tercih edeceğiniz tüm araçlar en iyi kokpit kamera deneyimini sunmak için yüksek kaliteli iç mekana sahiptir.

Racing Limits Android yarış oyunu, yarışı eğlenceli hale getirmek için çok kolay ve hassas oyun kontrollerine sahiptir. Tüm arabalar gerçekçi güç, tork ve vites oranına sahip. Araç gövde ağırlığı, vites oranları, motor gücü, tork oranları, tümü yarışlarda önem arz eder. Üst seviye grafik detaylarına sahip birçok araç sürülmeyi bekliyor. Detaylardan gözünüzü alamayacaksınız.

Vites oranı, sürüş yüksekliği, tekerlek kamber açısı vs. değiştirerek arabanızı özelleştirebilirsiniz. Daha iyi performans için arabanın motorunu, frenini, yol tutuşunu yükseltebilirsiniz. Seçebileceğiniz çeşitli gövde ve jant renkleri de mevcut.

Bu yarış oyununu oynarken asla sıkılmayacaksınız. Çok sayıda kariyer mod bölümü, 3 yarış pisti, 3 gün aralığı, 5 farklı oyun modu var.