Racing Penguin, Flying Free

Racing Penguin, Flying Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 510
  • DOSYA BOYUTU 28.5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Top Free Games

Racing Penguin, Flying Free, yönlendireceğiniz penguene yardım ederek yol üstündeki balıkları yemesini ve onu kovalayan ayılardan kaçmasını sağlayacağınız ücretsiz bir iOS oyunudur.

Racing Penguin, Flying Free, amacınızın pengueni dağlardan indirmeye çalışmak olduğu oldukça eğlenceli ve heyecanlı bir iOS oyunudur. Pengueniniz dağlardan indikten sonra onu serbest bırakarak uçmasını ve bu sayede balıkları yemesini sağlayabilirsiniz. Bitiş noktasına kadar heyecanın bitmediği oyunda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Penguen ile ilerlerken aşağı doğru iniş ve çıkışlarda cihazınızın ekranına basılı tutmalı yada bırakmalısınız. Penguen ile havada yapacağınız yolculukta penguen kendi hız kazanacaktır. Ayrıca oyundkai tek amacınız olabildiğince uzağa gitmek değil, aynı zamanda sizi kovalayan ayılardan kaçmaktır.

3 Farklı dünya bulunan oyunda, her dünyada 8 bölüm bulunmaktadır. Oyuncular 2. ve 3. dünyaları açabilmek için ilk ve ikinci dünyadan sırasıyla 12 ve 28 yıldız toplamalılar. Bölümleri oynadıkça yıldız kazanıyorsunuz ve bu yıldızlara göre bir sonraki dünyaya geçiş yapabiliyorsunuz. Fakat amacınızın her bölümden 3 yıldız almak olması gerekiyor. Bu syaede ulaşabileceğiniz en yüksek puanları elde edebilirsiniz.

Renkli grafikler ve akıcı bir oyun yapısına sahip olan Racing Penguin, Flying Free oyunu her  yaştan oyuncu kitlesi tarafından eğlenceli bir şekilde oynanabilir. Hem heyecanlı hemde rahatlatıcı olan oyunu iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.