Racing Rocket

Racing Rocket

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 174
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rooster Games

Zorlu parkurda rakiplerini ez ve yarış yapmanın keyfine var.

Çevrimiçi sezonlarda dünyanın dört bir yanından rakiplerle çevrimiçi yarış. Sezon maçlarını başarılı tamamla ve bir sonraki sezona geç ve daha zorlu rakiplerle yarış. En güçlü ligde şampiyonluğunu ilan etmek için zorlu rakiplerle kıyasıya bir rekabete tutuş. Bu eğlenceli yarışa hazır mısın?

Eğlenceli haritalarda yarış yapmana imkan tanıyan bu oyunda dört kişilik yarışlara katılacak ve bu yarışlarda rakiplerini geçmeye çalışacaksın. Toplayacağın puanlar ve başarımlar sayesinde lig atlayacak ve dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarla kapışma şansına sahip olacaksın. Birbirinden farklı araç fiziklerine ve motor seslerine sahip olan Racing Rocket'te farklı farklı araçlarla gerçekçi bir simülasyon yaşayabilirsiniz. 

Her hafta eklenen yeni görevleri yapabilir ve böylelikle ödülleri kapabilirsiniz. Haftalık olan güncellenen bu ödüller ile Racing Rocket'in eğlenceli bir hale geldiğini söyleyebiliriz. Aynı zamanda arkadaşlarınla birlikte oynayabileceğin oyunda, oluşturduğun özel odalarda yarışlar düzenle ve dostluk maçları yap. Ücretsiz yarış keyfinin tadını çıkar!