RadioCast

RadioCast

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,289
  • DOSYA BOYUTU 0.07 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RCPsoft.net

RadioCast çevrimiçi olarak internet radyolarını dinlemenize olanak tanıyan kolay kullanımlı bir yazılımdır.

RadioCast farklı türlerde müzik yayını yapan binlerce internet radyosu arasından istediğiniz radyo yayınlarını dinlemenize olanak sağlayan kullanışlı bir yazılımdır.

Gayet sade ve amacına yönelik bir arayüze sahip olan programın kullanımı oldukça kolaydır. Programı ilk kez kullanacak olan bir bilgisayar kullanıcısı bile hiç zorlanmadan müzik yayınlarını dinlemeye başlayabilir.

Çevrimiçi olarak müzik dinlemeyi ve yeni şarkılar keşfetmeyi seviyorsanız RadioCast'i çok seveceğinize eminim. Farklı türlerde binlerce internet radyosunun listelendiği program üzerinde tek yapmanız gereken şey istediğiniz müzik türünü seçtikten sonra, karşınıza gelen radyo listeleri arasından seçtiğinizin üzerine çift tıklamak. Ardından varsayılan oynatıcınız aracılığıyla radyo yayınını dinlemeye başlayabilirsiniz.

Sisteminiz üzerinde ekstra bir yük oluşturmayan program, ayrıca bir eklenti veya oynatıcıya ihtiyaç duymadan, o an bilgisayarınız üzerinde yüklü olan varsayılan oynatıcınız üzerinde yayın akışını anlık olarak oynatır.

Sonuç olarak internet üzerinde dinleyebileceğiniz binlerce radyo kanalını keşfetmek ve farklı kategorilerde yayın yapan bu radyo kanallarını dinlemek istiyorsanız, aradığınız program RadioCast olabilir.