Raging Thunder 2 - FREE

Raging Thunder 2 - FREE

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,127
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Polarbit

Raging Thunder 2 - FREE görselliği ile öne çıkan bir yarış oyunudur

Raging Thunder 2 - FREE Android cihazınızda eğlenceli anlar yaşamanızı sağlayacak hızlı ve dinamik bir yapıya sahip ücretsiz bir yarış oyunudur.

Raging Thunder 2 - FREE yüksek kalitedeki üç boyutlu grafikleri ile öne çıkmaktadır. Android cihazlara göre oldukça yüksek detay sunan grafikler oyundan aldığınız zevki katlamaktadır. Terk edilmiş tapınaklar, tropik sahiller, kar kaplı dağlar, Çin Seddi ve daha birçok nefes kesici yarış alanı oyunda sizleri beklemekte.Tünelden çıkarken gözümüzü alacak güneş yansımaları gibi öğeler oyuna renk katmaktadır.

Raging Thunder 2 - FREE hız yapmayı oldukça eğlenceli hale getiren bir araba yarışı oyunudur. Oyunda kullanacağımız boost ile geçici olarak arabamızın olağanüstü hızlara çıkmasını sağlayabilir, boost barımızı yol üzerinden toplayacağımız güçlendirmeler ile doldurabiliriz. Normal rotamızın dışına çıkarak alternatif yollar keşfedebilir ve rakiplerimizin önüne kolayca geçerek yarışta avantaj kazanabiliriz. Oyunda yüksek hızlarda üzerinden uçacağımız rampalar ile uçurumları ve hendekleri aşabilir, tünellerden geçerek şelale ve dağ altlarından çıkış yapabiliriz.

Multiplayer desteği sunan Raging Thunder 2 - FREE oyunu arkadaşlarımızla birlikte oynayarak karşılıklı yarışmamıza imkan tanımaktadır.