Rail Planner

Rail Planner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 65
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Eurail Group

Rail Planner uygulaması sayesinde Eurail ve InterRail tren saatlerini Android cihazlarınızdan görebilirsiniz.

Rail Planner uygulaması, Avrupa Birliği ülkelerinde faaliyet gösteren Eurail ve InterRail trenlerini sık sık kullananlar veya seyahatleri için kullanmak isteyenlere yönelik olarak hazırlanmış ücretsiz Android uygulamaları arasında yer alıyor. Uygulamanın arayüzü her ne kadar biraz eski bir görünüme sahip olsa da yolculuklarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgilerin yer aldığını ve bunların kolayca ulaşılabilir olduklarını belirtmek gerekiyor.

Uygulamanın en işe yarar özelliği, tahmin edebileceğiniz gibi içerisinde trenlerin geliş gidiş zaman çizelgelerine sahip olması. Böylece hangi treni kullanmak istiyorsanız istasyonlara geliş saatleri konusunda bilgi edinebiliyor ve seyahatlerinizi daha planlanabilir bir hale getirebiliyorsunuz. Ancak sadece saatlere ve duraklara bakma değil, arka arkaya binilecek trenlere dair planlamaları yapma konusunda da yardımcı olan uygulama, böylelikle geniş çaplı yolculukların daha koordine bir hale gelmesini sağlayabiliyor.

Dilerseniz yaptığınız tren aramalarını favorilerinize kaydedebiliyor ve daha sonra görüntüleyebiliyorsunuz da. Bunun yanında Eurail ve InterRail pasolarına sahip olan kullanıcılar için bazı ufak sürpriz ve hediyelerin de zaman zaman Rail Planner tarafından sunulduğunu belirtmek gerekiyor. Resmi olarak hazırlanan bir uygulama olduğu için varolan bilgilerin her zaman en son ve güncel bilgiler oldukları da garanti altına alınıyor.

Büyük Avrupa şehirleri için haritalar da sunan ve gezintilerinizde size bu haritalarla yardımcı olan uygulama, temel bazı işlevlerinin internet bağlantısı olmadan kullanılmasına izin verse de gelişmiş özellikler için internet bağlantısına ihtiyaç duyacağınızı unutmayın. Oldukça verimli çalışan Rail Planner uygulaması, Interrail gezilerinizde yanınızda kesinlikle olması gerekenler arasında.