Rail Racing

Rail Racing

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 234
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Polarbit

Rail Racing, Android cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir yarış oyunudur.

Rail Racing, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde oynayabilecekleri son sürat, eğlenceli ve ücretsiz bir yarış oyunudur.

Minyatür oyuncak arabalarla yarışacağınız oyunda, oldukça eğlenceli yarış pistlerinde gaza basacak ve rakiplerinize toz yutturmaya çalışacaksınız.

5 farklı kategori altında yer alan 20 adet aracı kullanabileceğiniz oyunda, yarışları kazanarak yeni arabaların kilidini açtırabiliyorsunuz. Ayrıca arabalarınızı istediğiniz renge boyuyabiliyor ve farklı özelleştirme seçeneklerini de kullanabiliyorsunuz.

Çevrimiçi olarak dünya üzerinde oyunu oynayan diğer oyunculara karşı da yarışabileceğiniz oyunda yer alan liderler listesine adınızı yazdırabilmek için mücadele verebilirsiniz.

Yarış sırasında karşınıza çıkan güçlendiricileri toplayarak rakiplerinize üstünlük sağlayabileceğiniz oyunda, bitiş çizgisini ilk sırada geçebilmek için oldukça dikkatli olmalısınız.

Araba yarışı oyunlarını seviyorsanız ve oynamaktan zevk alıyorsanız sizlere farklı bir sürüş deneyimi sunacak olan Rail Racing'i deneyebilirsiniz.