Rally Racer Dirt APK

Rally Racer Dirt APK

kullanıcı

Rally Racer Dirt APK, farklı oyun modları sunan yüksek kalitede grafiklere sahip drift tabanlı ralli yarışı oyunu. Rally yarışlarına ilgi duyanlar için mobil oyunu öneririz.

Rally Racer Dirt APK, doyasıya drift yapacağınız ralli yarışı oyunu. Detaylı grafikler, araçlar, yarış pistleri, drift ve gerçekçi ayarlanmış fizikler ile en iyi mobil ralli yarışları oyunları arasında.

Rally Racer Dirt APK İndir

Gerçekçi sürüş dinamikleri ve kontrolleri sunan Rally Racer Dirt Android oyununda, başarılı grafikler ve muhteşem araç dinamiği ile harika bir sürüş deneyimi gerçekleştirebilirsiniz. Rally Racer Dirt APK ile daha önce hiç olmadığı gibi bir rally yarışı deneyimine hazır olun. Ayarlanabilir arabalar ve son derece detaylı yarış pistleriyle gerçekçi bir ralli yarış oyununa kendinizi hazırlayın.

Gerçek hayatta arabanızla asfaltın tozunu kaldırıyor olabilirsiniz, peki bu sürüş yeteneklerinizi Rally Racer Dirt oyununda denediniz mi? Aracınızın A'dan Z'ye her parçasını ayarlayabileceğiniz oyun, gerçek bir araç sürüyormuşçasına bir his veriyor.

5 farklı zorlu parkuru bulunan oyunda, 13 adet ralli arabasından istediğinizi seçip modifiye ettikten sonra tozu dumana katabilirsiniz. Virajları yanlayarak dönebilir, asfalt, toprak ya da çimen zeminleri ralli yeteneklerinizle ağlatabilirsiniz.

Gerçek bir araba kullanırken hissedilen etkilerin birebir aynısını yansıtan oyun, bu açıdan gerçekten başarılı bir performans sergiliyor diyebilirim. Daha yüksek performans sergilemek adına, aracınızı modifiye ederek tozu dumana katabilirsiniz.

Yarış oyununun üç modu var; hayatta kalma, meydan okuma ve gerçek zamanlı çok oyunculu. Hayatta kalma modunda yapabildiğiniz kadar drift yapmanız ve kontrol noktalarından arabanızla geçmeniz isteniyor. Meydan okuma modunda geçmeniz gereken 60 farklı meydan okuma var. Gerçek zamanlı çok oyunculu (multiplayer) modda arkadaşlarınız veya rastgele oyuncular olan gerçek kişilerle yarışıyorsunuz.

Rally Racer Dirt Android Oyun Özellikleri

  • Gerçek zamanlı çok oyunculu mod
  • 13 farklı rally arabası
  • Ayarlanabilir süspansiyon, denge çubuğu, sürüş yüksekliği, vites kutusu oranı ile arabalar
  • Yükseltilebilir arabalar ve sürüş özellikleri
  • 5 farklı ayarlı ve keyifli pist
  • Asfalt, çakıl, çim, drift gibi farklı pist yüzeyleri
  • Oynanabilir 3 ana oyun modu: Challenge, Hayatta Kalma, Gerçek Zamanlı Multiplayer modu

Rally yarışları oyununda 13 farklı arabadan oluşan bir koleksiyondan seçiminizi yapıyorsunuz. Gerçeğiyle neredeyse birebir, harika modellenmiş ralli arabalarından her birini kendi sürüş tarzınıza göre uyarlayabilmeniz için ayar seçeneği bulunur. Şanzıman, süspansiyon, sürüş yüksekliği vs. ayarlayarak aracın performansını iyileştirebilirsiniz.

Yarış pisti muhtemelen bir yarış oyunundaki en önemli detaylardan biridir çünkü heyecan ve zorluklar büyük ölçüde pistlere bağlıdır. Bu ralli yarış oyunu, türün en zorlu ve detaylı pistlerine sahiptir. Her pist, gerçeğe benzer heyecan verici deneyim sağlamak için benzersiz bir tasarıma sahiptir.

Oyunun online multiplayer modu aracılığıyla arkadaşlarınızla oynamak ralli yarışlarından süper keyif almanızı sağlar. Kendi PC’nizin rahatlığında gecikmesiz olarak arkadaşlarınızla yarışmanın keyfini sürün. Yarışacak birilerini bulamadınız mı? Meydan okuma modu ve hayatta kalma modunu deneyin.