Rally Racer Drift

Rally Racer Drift

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 922
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici VO DIGITAL ARTS

Rally Racer Drift ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Rally Racer Drift oyun severlere eğlenceli bir araba yarışı tecrübesi sunan bir mobil yarış oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Rally Racer Drift'de parlak boyalara sahip spor arabaları düz asfalt yarış pistlerinde yarıştırmak yerine toprak ve çamurla kaplı ralli pistlerinde tozla kaplanmış ralli arabalarını kullanıyoruz ve drift yeteneklerimizi konuşturuyoruz.

Rally Racer Drift farklı Android cihazlar için özel olarak uygulanan optimizasyon seçeneklerine sahip. Oyun bu saniyede Android cihazlarda sorunsuz ve akıcı bir şekilde çalışabilmekte. Oyunun grafikleri oldukça kaliteli. Özellikle araçlardaki yansımalar ve araç modellemelerinin yüksek kaliteye sahip olduğu söylenebilir.

Rally Racer Drift'de akıcı çalışan yüksek kaliteli grafiklere gerçekçi bir fizik motoru eşlik ediyor. Oyunda aracınızın drfit yaparken gerçekçi bir şekilde savrulduğunu hissedebiliyorsunuz. Oyunun kontrolleri de dokunmatik sistem ile güzel bir şekilde uyum sağlıyor ve Rally Racer Drift oynanırken problem yaşatmıyor.

Rally Racer Drift'de yer alan çoklu oyuncu modu oyunu internet üzerinden diğer oyunculara karşı oynayabilmenizi mümkün kılmakta. Bu sayede gerçek zamanlı olarak rekabeti ve heyecanı yaşayabiliyosunuz.